محل تبلیغات شما

من سال پیش از آذر تا آخر اسفند یه بولت ژورنال درست کردم مخصوص درس های کنکورم

خیلی کمکم کرد . میخوام بهتون بگم چیکار بکنین ! 

اولا اسمش بولت ژورناله ولی شما میتونید تو دفتر عادی هم انجامش بدین اصلا میتونیم اسم بولت ژورنال رو از روش برداریم تا خیال همه راحت بشه ! 

میرم سراغ اصل مطلب  

یه دفتر بردارید . برای تک تک آزمون های آیندتون ۵ صفحه خالی بذارید تو صفحه ی اول برای دو هفته ی ایندتون برنامه ریزی میکنید و داخلش مینویسید تو صفحه ی دوم میاید درس هایی که خوندید و تسک هایی که زدید رو به صورت گزارش کار مینویسید ( اگه صفحه بیشتر نیاز داشتید بیشترش کنین ) تو دو صفحه ی بعدی وقتی آزمونتونو دادید میاین کارنامتونو میچسبونید اونجا و در صفحه ی اخر نتیجه ی تحلیل ازمونتونو مینویسید و تغییراتی که میخواین تو خودتون ایجاد بکنین پس مرحله ی اول این شد که برای هر آزمون حداقل ۵ صفحه خالی بذارید .

بعد از این قسمت میاین برای خودتون در تعداد صفحاتی که دوست داشتید چند تا نمودار کلی میکشید . مثلا من یه نمودار برای رتبه کشیده بودم ، یکی برای تراز کل ، یکی برای تراز اختصاصی و یکی برای تراز عمومی . برای رتبه ی عمومی و اختصاصی هم نمودار کشیده بودم . علاوه بر اونا یه نمودار چند از ده کل و نمودار چند از ده اختصاصی و عمومی هم داشتم هر چقدر جا میگرفت براش جا بذارید  

تو این بخش وارد قسمت اصل کاری میشیم . میاین برای هر درس حدودا ۲ تا ۵ صفحه خالی میذارید بستگی به درسش داره مثلا من برای اختصاصیا ۴ صفحه خالی گذاشته بودم ولی عمومیا ۳ تا  

شروع صفحه ی اول هر درس با یه نمودا شروع میشه که نمودار درصدتون هست ، یک طرفش درصد هاست و طرف دیگش تاریخ ازموناست هر آزمونی که دادید چه خوب چه بد اونجا دربارش یه پاراگراف باید بنویسید . میاید با بررسی صفحه ی هر آزمون میبینید که کجا رو اشتباه کردید یا کجارو درس رفتید . مثلا میبینید درصدتون پایینه و میرید دنبال علتش میبینید کلییییی درس خوندین ولی بازم درصد پایینه . این یعنی یا سر ازمون حالتون بد بوده یا روش درس خوندنتون اشکال داره پس میاین اینارو توی اون پاراگراف مینویسید و میگین حالا که اینجوری شد من باید برم دنبال یه روش جدید . بعد میرید تو کانون دنبال روش جدید میگردین یکیو انتخاب میکنین و اونجا روشو وارد میکنین بعد انجامش میدید اگه نتیجه داد که داد اگه نداد دو هفته ی بعد عوضش میکنین . اینجور ی هر ازمون هی خودتونو آزمایش میکنین و میبینین تا اسفند خودشناسیتون خیلی بیشتر شده و خیلی بهتر آزمون میدید برای من واقعا نتیجه داد به حدی که یکی از آزمونای دی رو من ۳ تا درصد ۷۰ تو اختصاصیا داشتم  

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان ❤❤

نظام قدیم یا جدید

بولت ژورنال کنکور

چند تا موضوع خیلی زشت

ی ,صفحه ,تو ,درس ,نمودار ,یه ,صفحه ی ,بولت ژورنال ,صفحه خالی ,یکی برای ,ی اول

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها