محل تبلیغات شما

سلااااامممممممم 

یکی از دوستان سوال پرسیده بودن در مورد نظام قدیم و نظام جدید

والا تصمیم نهایی رو باید خودتون بگین ولی من تجربمو بهتون میگم تصمیم گیری نهایی با شما .

اگه هنوز بین دو راهی موندین باید بگم که هر راهی که بخواید برید چند تا سود داره چند تا ضرر

اگه شما پشت کنکوری باشید و امسال بخواین با نظام جدیدا امتحان بدین باید توجه داشته باشین که بزرگترین نکته ی مثبت اینه که در نظام جدید مباحث خیلی کمتر شدن و مثلا توی زیست شما دیگه مسئله ی ژنتیک حل نمیکنید یا توی ادبیات کل تاریخ ادبیاتتون کلا به زور میشه یه صفحه مباحث کلا خیلی ساده تر شدن و بعصی از مباحث کلا حذف شدن .اگه میخواید به این دلیل برید  نظام قدیم بدید فقط باید یه شرط رو داشته باشید ! اونم اینه که تا به حال لای کتابای نظام قدیمو باز نکرده باشید ! اگه این براتون صدق میکنه که با کله برید نظام جدید . ولی اگه نه . چرا ؟ چون شما با سیستم قدیم حداقل یه بار کنکور دادین و اگه براش خونده باشید تو کنکور دوم همه چیز خیلی اسون تر میشه ولی اگه دوباره برید با سیستم نظام جدید بیاین بالا کارتون خیلی سخت میشه . مخصوصا اگه تجربی هستید و باید زیست بخونین چون زیست کلا یه ت خورده و اگه شما با متن قدیم عادت کردین این به ضررتون میشه که باز بیاین تغییر موضع بدین مسئله ی دیگه تهیه ی کتابای کمک آموزشیه با توجه به گرون شدن کتابا واقعا ببینین هزینه شو میتونین تقبل کنین یا نه چون بالاخره سبک فرق کرده حتی برای ریاضی و فیزیک هم اگه شما با سوالات نظام جدید تست بزنین خیلی بهتره چون من امسال به خاطر همین تفاوتا نتونستم  ریاضی درصد بالایی بزنم در حالی که اگه ریاضی مارو مثل سبک خودمون سوال میدادن ۷۰ درصد رو شاخم بود و من واقعا سر ازمون شکه شدم البته بگم که قبلا قلم چی صد برابر اونو داده بود

نظام قدیم یا جدید

بولت ژورنال کنکور

چند تا موضوع خیلی زشت

نظام ,اگه ,جدید ,ی ,ولی ,قدیم ,نظام جدید ,نظام قدیم ,بگم که ,اگه نظام ,شما با

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش کاغذ a4 درچالوس نوشهر کلاردشت